12 Mart 2015

Evmanya.com 2. Kez Yanlış Ürün Gönderimi Yaptı.

Evmanya.com siparişim 2 kez tarafıma yanlış gönderildi. 2. ürün gönderiminde tedarik sürecinin hızlandırılacağı belirtilmesine rağmen defalarca canlı destek ve müşteri temsilcileriyle yaptığım görüşmelerde verilen teminatların hiç biri yerine getirilmedi. Böyle bir ilgisizlik ve dikkatsizlik kabul edilebilir bir şey değil.

2. ürün gönderiminde bana aynen şu cümle kullanıldı. Ürün sizin için özel olarak üretildiği için ancak normal tedarik sürecinde size ulaştırabiliyoruz. Philips gibi bir firma benim için özel avize üretecek. Karşısındaki müşteriyi saf yerine koyan müşteri temsilcilerinin konuşmaları hep konuyu kapatma ve geçiştirmeden başka bir şey değil.

Serap 427 Okunma

Cevaplar

  • Serap 19 Mart 2015

    2. Kez yanlış gönderilen ürünü teslim etmeme rağmen, kendi ürünümün yanlış olarak iletilen müşteriden gelmesini ya da tedarikçiden yeniden temin edilmesini bekliyordum. 19.03.2015 tarihinde halen ürünün tedarik sürecinde olduğu müşteriden ya da tedarikçi firmadan hangisinin eline erken geçerse bana ileticeği bilgisi verildi ancak; ürünün tedarikçinin elinde olup olmadığı, müşterinin ne zaman göndereği tamamen meçhul. Şikayetim sonrasında ürünün hemen tedarik sürecine gireceği ve ben yanlış ürünü gönderdiğimde hemen bana kargolanacağına dair söz verilmişti ama yine yerine getirilmedi ve ürünü teslim almak istemediğimi ve para iadesi yapılmasını isteyerek konuyu kapatmış bulunuyorum.

  • Evmanya.com Temsilcisi12 Mart 2015

    Merhaba Serap Hanım, Konuya ilişkin tarafınıza ulaşıp bilgi aktarılmıştır. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön