17 Ekim 2016 #6704389

Evmanya İadesini Yaptığım Ürünün Parasının İade Edilmemesi

Bir ay önce Evmanya.com'a iadesini yaptığım ve Yurtiçi Kargo firmasına teslim ettiğim ürün olan kitaplığın parası hala geri iade edilmedi. Bu konuda size bir sürü şikayet yazmama, şikayetçi olduğum firmaya mail yollamama, telefonla aramama rağmen geri dönüş yapılmadı. Firma yetkilisi üç hafta önce yazdığım şikayete 48 saat içinde dönüş yapacağız dedi ve bir daha geri dönmedi. Mağdur edildim, paramı geri istiyorum.

Gözde 243 Okunma

Cevaplar

 • Gözde28 Kasım 2016

  Uzun çabalar sonucu nihayet kesin bilgiye ulaştım. Ürün hala kargo firmasında bulunuyor. Kargo bilgilerini vermiyorlar sizden ürün iade onay kodu istiyorlar. Bana yeni kod yollayın ki onlara ileteyim ve ürünü size iade etsinler. Üç ay oldu gerçekten siz ve kargo firması arasında git gel yapmaktan ve mağduriyetimin düzeltilmemesinden ötürü çok sinirliyim!

 • Gözde10 Kasım 2016

  Bu yazdığım kaçıncı şikayet bilmiyorum. Evmanya.com'dan kitaplık sipariş etmiştim iki ay önce. Apartmanın dış kapısı önüne bırakılmış olarak bulduğum (muhtemelen zarar görmüş) koliyi geri iade etmek istedim. Yurtiçi Kargo firmasına ürünü iade ettim. Ürünün ellerine geçmediği söylediler fakat ben adresime yolladıkları kargo firmasına iade ettim ürünü. Kargo firması ürünü ulaştırdıklarını söylüyor. Ben paramın geri iadesini istiyorum!!!

 • Gözde03 Kasım 2016

  Bakın ben siparişi iade ettim. Tarafınıza ulaşmadıysa kargo firmasıyla iletişim kurum. Ürünü iade edeli bir ayı geçti hala paramı iade etmediniz.

 • Evmanya Temsilcisi20 Ekim 2016

  Merhaba Ürün tarafımıza ulaşmadan iade işlemi gerçekleştirilememektedir.741-522-363 iade kodu ile gönderilmesini rica ederiz.

 • Gözde19 Ekim 2016

  Kargo bilgileri elimde yok. Ürünü kargoya verdim bana vermiş olduğunuz iade kodu ile. Daha sonra kargo şirketi beni aradı bu kodun tarihi geçmiş yeni iade kodu isteyin diye. Sizi aradım ulaşamadım, mail attım cevap vermediniz, buradan yazdım geri dönüş yapacağız deyip dönmediniz. Ben ürünü iade ettim sonuçta bu noktaya gelmesi sizin suçunuz. Paramı geri iade edin!

 • Evmanya Temsilcisi17 Ekim 2016

  Merhaba Siparişiniz tarafımıza ulaşmamıştır. Kargo bilgileri iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön