14 Mayıs
Yorum Yap
#10438179

Evmanya 220 TL'lik Siparişim Yok Oldu

Ertesi gün kargo olan ürün 15 gün sonra, Aras Kargo ile gelmesi gerekirken bambaşka bir kargo firması ile gönderildi ve ürün paramparça geldi. Ürünü gönderdikleri Horoz Lojistik firması ile aynı dakikada geri göndermemize rağmen; ürün hakkında hiçbir bilgi vermediler. Müşteri hizmetlerini saatlerce arayıp beklediğimiz halde defalarca telefonu açıp konu hakkında cevap vermeden yüzümüze kapattılar. Ne siparişimiz ne paramız elimizde hiçbir şey yok.

Havva 176 Okunma

Cevaplar

  • Havva17 Mayıs

    Son bir ay içerisinde bu müşteri hizmetlerini kaçıncı arayışımız bilmiyorum bugünde aradık yüzümüze kapattıklarının yanında diğer bütün cevapları 24 saat içinde bilgi vereceğiz ama ne dönen ne cevap veren var. Para iadesi istiyorum. Tüketici Hakları'na başvurup uğraşmak istemiyorum ama biraz daha cevap vermezlerse oraya buraya şikayet mahkemeden başka çarem yok. Bimer e de halkın bu tür mağdurluklarını önlemesi için şikayeti çok olan sitelere cezai işlem uygulamaları kapatmaya kadar gitmelerini gösteren bir düzenleme yapmaları için yazı yazacağım yorumu görüp okuyan herkes yazsın bimer e. Bu kadar zor değil ilgilenip işlem yapması müşteri memnuniyeti diye bir şey yok. 200 TL için bir aydır oyalıyorlar arayıp sormasam arkasına düşmesem hiç sesleri çıkmayacak hakkımı kasaya atarken. Gerçi şimdi de sonuç yok ama en azından başkaları görsün paralarını çöpe atmasın.

  • Evmanya Temsilcisi17 Mayıs

    Sayın Site Yetkilileri, Konu ile ilgili gerekli araştırma yapılarak en kısa sürede bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla,

  • Havva14 Mayıs

    Sipariş no...: 1878325 Lavabolu Banyo Dolabı Horoz Lojistik iade no...: 5416353

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler