05 Eylül 2013 #1995694

Evmambo.com Parasını Peşin Ödediğim Ürünü Teslim Alamıyorum!

Evmambo.com'dan 1 hafta önce aldığım ve parasını kredi kartıyla peşin ödediğim banyo halısını hala teslim alamadım. Arıyorum, siparişiniz tedarik sürecinde bugün gelecek diyorlar. Ertesi gün aradığımda yine bugün gelecek diyorlar.


İnternet sitesinde 3 iş günü teslimat süresi yazıyor, kesinlikle yanlış. Madem ürün stoklarınızda yok o zaman neden siteye koyuyorsunuz. Benden parasını 1 hafta önce aldığınız ürünü neden bana teslim etmiyorsunuz.

Leman 257 Okunma

Cevaplar

  • Leman06 Eylül 2013

    Hiç kimse benimle iletişime geçmedi ve yeni ürün gönderileceği bilgisi verilmedi. Zaten tedarikçi firmayla görüştüğümde artık o ürünün üretilmediği bana söylendi. Olmayan bir ürünü bana nasıl gönderiyorsunuz anlamadım? Olmayan bir ürünü sitenize koyuyorsunuz ve benim paramı alıyorsunuz. Tek dileğim bir an önce para iademin gerçekleşmesi.

  • Evmambo.com Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Siparişinizde yaşanan sorun ile ilgili üzgün olduğumuzu bildirmek isteriz. Evmambo.com’dan yapmış olduğunuz alışveriş ile ilgili tarafımıza iletmiş olduğunuz sorun hakkında sizlerle iletişime geçilmiş ve mağduriyetinizin giderilmesi açısından size yeni ürün gönderileceği bilgisi tarafınıza verilmiştir. Evmambo.com müşteri hizmetleri , müşterilerimizin tüm taleplerini titizlikle inceleyip çözüm için gerekli işlemleri en hızlı şekilde yapmak konusunda gayret göstermektedir. Elimizde olmayan bu aksaklıktan dolayı özür dileriz. Saygılarımızla. Evmambo.com-Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön