Evmambo.com Sipariş Tedarik Sürecinde!

Kadir A. |

10. 07. 2013 Firmadan iki ürün sipariş ettim ama üzerinde 5 gün geçmesine karşın bir gelişme olmayınca firmayı aradım ürünler tedarik sürecinde dediler. 1 hafta olduktan sonra gene bir gelişme olmadığını görünce siteden siparişle ilgili bilgi istedim. Sağolsunlar aradılar. Kütahya porselen ürün stokta yok tedarik edeceğiz onu bekliyoruz 3 gün içinde gelecek dediler.

Yine peki dedim, 3 gün geçti ama ürün hala tedarik sürecinde gözüküyordu. Bu sefer aradım 20. 07. 2013'te tekrar aradım Kütahya porselenle ilgili sorun olduğunu en geç Pazartesi yada Salı günü kesin yollayacağız dediler ama ne oldu gene kargoya dahi verilmedi. 24. 07. 2013 Çarşamba oldu ama kargoya verilmedi.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadir A.
  29 Temmuz
  08:51

  Kredi kartıma iade etmeniz benim hangi mağduriyetimi çözdü acaba ? Ürünü 15 gün beklememi mi değiştirdi ? O zaman 2 gün sonra iade edelim deseydiniz yada bana şu gün kesin kargoya verilecek gibi kesin konuşmasaydınız. En azından firma olarak mağduriyetimi giderecek başka bir teklif sunabilirdiniz.

 • Kadir A.
  29 Temmuz
  08:47

  yaptığım şikayet karşısında söyledikleri sadece iptal edelim o zaman dediler.

 • 27 Temmuz
  09:51

  Değerli Müşterimiz,

  Siparişinizde yaşanan sorun ile ilgili üzgün olduğumuzu bildirmek isteriz. Evmambo.com’dan yapmış olduğunuz alışveriş ile ilgili tarafımıza iletmiş olduğunuz sorun hakkında sizlerle iletişime geçilmiş ve alışveriş tutarınızın kredi kartınıza iade işlemi 25.07.2013 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

  Evmambo.com müşteri hizmetleri , müşterilerimizin tüm taleplerini titizlikle inceleyip çözüm için gerekli işlemleri en hızlı şekilde yapmak konusunda gayret göstermektedir. Elimizde olmayan bu aksaklıktan dolayı özür dileriz.

  Saygılarımızla.
  Evmambo.com-Müşteri Hizmetleri