02 Ekim 2013

Evmambo.com Özensiz Ürün Gönderdi!

06. 09. 2013 tarihinde Evmambo.com'dan sipariş ettiğim ürün tam 22 gün sonra 2 kez aramam üzerine gönderildi ama gelen ürünü görmeniz lazım sanki kalan suntalam parçalardan yapılmış gibi. İçinden gönderilmesi gereken bir parça eksik çıktı.

Bazı parçalarda adet olarak fazla. Anlayın ne kadar özen gösterildiğini. İnce işçilik hiç yok. Çekmece kısmını topladım yerine takacağım 10 cm içeri giriyor daha fazla girmiyor. Çekmece rayının vidaları rastgele takılmış gibi o kadar özensiz yapılmış ki sorunu buluncaya kadar 2 saat harcadım. Sonunda kurdum fakat dolap hiç güzel değil. Site hakkında ise müşteriyle ilgileniyorlarmış gibi gözüksede tamamen göstermelik bir durum bence.

Dinçer 314 Okunma

Cevaplar

  • Evmambo.com Temsilcisi04 Ekim 2013

    Merhaba, Evmambo Ailesi olarak siparişinizle alakalı yaşadığınız sorun nedeniyle üzgün olduğumuzu yeniden belirtmek isteriz. Mesajınızın ilgili departmanlarca değerlendirilmeye alındığından emin olabilirsiniz. Yardımcı olabileceğimiz her konu için bize müşteri hizmetleri hattımızdan ve [email protected] adresinden her zaman ulaşabilirsiniz. Mutlu günler dileriz.

  • Dinçer 04 Ekim 2013

    yazdıkları cevap sıradan kopyala/yapıştır türü bir cevap.

  • Evmambo.com Temsilcisi03 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Siparişinizde yaşanan sorun ile ilgili üzgün olduğumuzu bildirmek isteriz. Evmambo.com’dan yapmış olduğunuz alışveriş ile ilgili tarafımıza iletmiş olduğunuz sorun hakkında gerekli çalışmalar başlatılmış olup, ürününüz hakkında yapmış olduğunuz yorumlar kalite - kontrol departmanımız tarafından değerlendirmeye alınmıştır. Evmambo.com müşteri hizmetleri, müşterilerimizin tüm taleplerini titizlikle inceleyip çözüm için gerekli işlemleri en hızlı şekilde yapmak konusunda gayret göstermektedir. Elimizde olmayan bu aksaklıktan dolayı özür dileriz. Saygılarımızla. Evmambo.com-Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön