Evmambo.com Özensiz Ürün Gönderdi!

Dinçer Ç. |

06. 09. 2013 tarihinde Evmambo.com'dan sipariş ettiğim ürün tam 22 gün sonra 2 kez aramam üzerine gönderildi ama gelen ürünü görmeniz lazım sanki kalan suntalam parçalardan yapılmış gibi. İçinden gönderilmesi gereken bir parça eksik çıktı.

Bazı parçalarda adet olarak fazla. Anlayın ne kadar özen gösterildiğini. İnce işçilik hiç yok. Çekmece kısmını topladım yerine takacağım 10 cm içeri giriyor daha fazla girmiyor. Çekmece rayının vidaları rastgele takılmış gibi o kadar özensiz yapılmış ki sorunu buluncaya kadar 2 saat harcadım. Sonunda kurdum fakat dolap hiç güzel değil. Site hakkında ise müşteriyle ilgileniyorlarmış gibi gözüksede tamamen göstermelik bir durum bence.

Etiketler :

Eksik Ürün Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ekim
  16:10

  Merhaba,

  Evmambo Ailesi olarak siparişinizle alakalı yaşadığınız sorun nedeniyle üzgün olduğumuzu yeniden belirtmek isteriz. Mesajınızın ilgili departmanlarca değerlendirilmeye alındığından emin olabilirsiniz.

  Yardımcı olabileceğimiz her konu için bize müşteri hizmetleri hattımızdan ve m.hizmetleri@evmambo.com adresinden her zaman ulaşabilirsiniz.

  Mutlu günler dileriz.

 • Dinçer Ç.
  04 Ekim
  15:51

  yazdıkları cevap sıradan kopyala/yapıştır türü bir cevap.

 • 03 Ekim
  10:44

  Değerli Müşterimiz,

  Siparişinizde yaşanan sorun ile ilgili üzgün olduğumuzu bildirmek isteriz. Evmambo.com’dan yapmış olduğunuz alışveriş ile ilgili tarafımıza iletmiş olduğunuz sorun hakkında gerekli çalışmalar başlatılmış olup, ürününüz hakkında yapmış olduğunuz yorumlar kalite - kontrol departmanımız tarafından değerlendirmeye alınmıştır.

  Evmambo.com müşteri hizmetleri, müşterilerimizin tüm taleplerini titizlikle inceleyip çözüm için gerekli işlemleri en hızlı şekilde yapmak konusunda gayret göstermektedir. Elimizde olmayan bu aksaklıktan dolayı özür dileriz.

  Saygılarımızla.
  Evmambo.com-Müşteri Hizmetleri