12 Şubat 2014

Evkur Alışveriş'ten Aldığım Telefon Kayıt Edilmemiş.

Evkur Alışveriş Üsküdar şubesinden cep telefonu aldım. Son taksitimi ödedim ve elimde belgemde
var. Ödedikten yaklaşık 1 hafta sonra 6 şubatta cep telefonuma mesaj geldi. 353.. IMEI numarası klonlanmıştır, 30 gün içinde Üsküdar'daki şubeye gitmezseniz telefon kapanacaktır, şeklinde yazıyor.

İlgili kişiye şehir dışında olduğumuzu farklı bir Evkur'a gidelim dediğimizde yada doldurulacak evrağı faks çekin vs. dediğimde Üsküdar'a gelmezseniz tel. devre dışı olacak diyorlar. Hiçbir çözüm üretmediler. Aldığım 2000 tl lik telefon 20 gün sonra devre dışı olacak. Satarken hiçbir bilgi verilmedi daha önceden kayıt ettirmeleri gerekmezmiydi. 2 yıl sonra mesaj geliyor.

Eda 247 Okunma

Cevaplar

  • Eda 17 Şubat 2014

    Hiç kimse aramadı bile.Defalarca aramama rağmen fatura istiyorlar.Bu durum 5 yıl sonrada olurmuş.5 yıl faturayımı saklıcam?.Sizden aldım kayıtlarım var diyorum faturaya bakın dedim.Sistemde sıkıntı olduğunu faturayı bulamayız dediler.1 hafta içinde belki buluruz diyorlar.Bulduklarındada yetkili bayiye gitmem gerektiğini ve sadece tek bir sim kartında kullanabileceğmi söylüyorlar.Çok garip.Evkur faturamı bulana kadar telefon kapanır bile.Nasıl sistemleri varsa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön