09 Eylül 2013 #2001542

Evkur Alışveriş Kusurlu Ürün!

Evkur Alışveriş İzmir Bozyaka mağazasından koltuk takımı yaşam ünitesi yemek masası 6 adet sandalyesi satın aldım. Koltuk takımının minderleri sipariş ettiğim renkte gelmedi. Bildireli 15 gün oldu yenisi gelecek değişim yapılacaktı. Mağazaya gidiyorum, kimsenin haberi yok. Not alınıyor sorun olduğu yerde duruyor.


Yemek masasının parçalarında atıklar var. Üst tarafında boya hatası var. Montaj yapan usta tutanak tuttu. 15 gün geçti sorunum çözülmedi. 2 adet sandalyenin ayaklarında boya atıkları var tutanak tutuldu. Mağazaya gidiyorum mobilya bölümünün sorumlusuyla görüşüyorum. 15 gün olmuş tutanak tutulalı sorundan haberleri yok. Yaşam ünitesinde hatalar var eksik malzeme geldi. Montaj eksik kaldı.

Muammer 1.172 Okunma

Cevaplar

  • Muammer'in Teşekkür Mesajı04 Haziran 2014

    21.09.2013. te evkur hakkındaki şikayetlerim 04.06.2014 tarihinde tamamen çözüme kavuşturuldu geç oldu ama kurumsal firma olduklarını kanıtladılar ilginenenlere tşkr ederim.

  • Muammer21 Eylül 2013

    şikayet edeli 12 gün oldu istanbul merkezden bir yetkili telefon mail hiç ilgi dahi göstermiyorlar evkurdan alışveriş yapçak arkadaşları iki kere düşünmeye çağırıyorum.

  • Muammer21 Eylül 2013

    kesinlikle bir dağa alışveriş yapmam satasıya kadar. bir buçuk aydır değişimi yapılması gereken koltuk takımım yaşam ünütem ve yemek masam sandelyeleri sürekli sallı yorlar izmirden alışveriş yaptım yok istanbul göndermiyor falan filan gibi mazeretlerle insanları oyalıyorlar çok sorunlu kurumsal bir firma diye alışveriş yaptım şimdi çok pişmanım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön