10 Kasım 2014

Evkur Alışveriş İlgisizler!

Manisa Evkur'dan televizyon aldık. Kocaeli'ye teslim edilmesi gerekliydi. Hafta sonu şehir dışına çıkacağımı belirttim. Teslimatın bugün en geç öğleden önce yapılmasını istedim. Aldığımız TV modelinin Kocaeli şubesinde olduğu söylediler, salı gelecek dediler. Sonra gelmedi TV, model yokmuş dendi. o nedenle modeli değiştirdik, burada olan bir tane seçtik, bugün getireceklerini söylediler.


Gelmedi. Evkur Çağrı Merkezi'nden S** diye bir müşteri temsilcisiyle görüştük. Bilgi alıp bizi arayacağını söyledi, kesinlikle bir bilgi aktarımı yapılmadı. Oyalayıp duruyorlar, müşteri memnuniyeti sıfır. Hiç memnun kalmadım bu tutumlarından. Ayrıca Evkur'un verdiği sözler nedeniyle işlerim aksıyor!

Ulviye 2.304 Okunma

Cevaplar

  • Ulviye13 Kasım 2014

    Şikayet ettikten sonra, ürün gönderimi hızlandı.Ancak ürünün geç kalma sebebinini bizim kusurumuz olduğu söylendi,(adres yanlıştı dendi.) fakat ben Evkur'a iki kez gittim, iki kez adresi teyid ettim. Telefon numaramı verdim. Ve ürün teslimi yapılmaya gelindiğinde ben evde değildim, beni biraz beklediler. Beni aradıklarında evin önündeydiler. Yani hatalı bir adres yoktu. Bu yüzden bir daha Evkur'dan alışveriş yapmam, yapanları da uyarırım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön