13 Temmuz 2017 #8838894

Evkur Alışveriş Herşey Ürünü Satana Kadar!

Eskişehir'den yazıyorum, bayram öncesi kurumunuzdan ayna satın aldım, ayna duvarda dik bir şekilde asılmıştı bende özellikle bunu dik değil yan kullanacağım arkasında asmam için gerekli çivi yuvaları var mı dedim ve satış elemanınız bana var olduğunu söyledi. Bende bu şartlar altında aynayı almış bulundum. Ayna bayram sonrası evime teslim geldi ve arkasında hiçbir şekilde yan kullanabileceğim bir menteşe vs. Artık adını ne olarak belirtiyorsunuz bulunmuyordu.


Bende ertesi gün gidip satan bayan ile görüştüm kendisi de bana arkada dik şekilde kullanılabilen menteşeyi söküp siz takacaksınız yan olarak ya da desenli taraflarından çiviye oturttun diye saçma sapan akıl verme gereğinde bulundu. Bende aynayı ben bu şartlar altında satın almadım diyerek satış anındaki aramızdaki geçen konuşmayı kendisine söyledim ısrarla bana kaba bir şekilde ben size bir menteşe alıp verseydim keşke diye cümlelerde bulundu. Sorunun menteşede değil işçilikte olduğunu bunu ben yapamam o yüzden arkasındaki durumu ona özellikle sorduğumu söyledim bir türlü anlamak istemedi. Sonrasında Eskişehir Evkur Müdür Yardımcısı olan A** Hanım ile görüşerek ürünün iade alınmasını talep ettim, kendisi de bir kişi gönderip bana yardımcı olacaklarını söyledi.


Bu sözün üzerinden de hafta geçmiş bulunmakta. Öğretmenim hayatımda bu kadar saygısızca bir iş görmedim. Evkur'dan ben ve ailem olmak üzere çok fazla sayıda alışveriş yaptık hiç böyle bir şeyle karşılaşmadık. Her şey ürünü satasıya kadar demek ki izlenimi oluştu bende. Şu an ki hizmetten hiç mi hiç memnun kalmadım ilgilenmenizi ve mutlaka geri dönüş yapmanızı rica ediyorum.

Merve 1.203 Okunma

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön