27 Mart 2013 #1709982

Evkur Alışveriş Bilgilendirme Yok Çaba Sarfetme Yok!

Telefon ile ilgili şikayetime istinaden evrakları vs.yolladım kaç gün oldu haber yok ben arayınca da NOKIA dan haber bekliyoruz diyorlar, Eminim ki 1 hafta sonra aradığımda evraklar eksik diyecekler.İlgi alaka yardım müşterinin işi çözülsün sıfır ama satış yapsalar o anda of of bir ilgi bir alaka, aldım bir kere. 9. aydan beri bu işlerle uğraşıyorum, yeni telefon aldım idareten. bide masrafa girdim.

Tayfun 264 Okunma

Cevaplar

  • Tayfun19 Nisan 2013

    Bugün yine EVKUR u aradım konu ile ilgili ve evraklarımın eksik olduğunu bundan dolayı NOKİA ya ulaştırılamadığını söylediler.Bende 'hangi evrakları istiyorsunuz dedim' ve benim EVKUR a mail attığım evrakları istediler ne kadar komik ya.Mailler ulaşmamış güya,varmı böyle birşey yani.EVKUR çok ayıp iletilen maillere gelmedi diyorsunuz ve tekrar mail istiyorsunuz,zaman kaybından başka bir şey değilsiniz arkadaşım yakışmıyor.Bilgisayarın başında bekleyince mail atıyorum ulaştı diyorsunuz da önceki attığım mail i ne yaptınız.Pazartesi cevap vereceğinizi söylüyorsunuz.Sonuç geldi geldi gelmedi icra yolunu seçeceğim, 9. aydan beri uğraşıyorum sizde 2.aydan beri bekletiyorsunuz.

  • Tayfun18 Nisan 2013

    kaç gün oldu hala haber yok şikayeti bu bölüme yazdığım tarihi geçtim daha ne kadar bekleyeceğim,hala NOKİA dan haber bekleniyormuş.Kimse ilgilenmiyormu bu konular ile niçin buraya yazıyoruz,

  • Tayfun28 Mart 2013

    Tüketici hakları bizim ile işiniz yok diyor ya icraya gidin yada cevap gelmesini bekleyin diyor,İCRA ya giderim bi 6 ay daha bekler söke söke alırım da zamanım yok şuan doğal yollar ile EVKUR un NOKIA dan cevap beklemesini ve bana dönmesini bekliyorum.gerçi izin alıp da giderim İCRA MAH.çok beklersem.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön