28 Şubat 2014

Evkur Alışveriş 72 Saattir Sonucu Bildirmedi

22.02.2014'te Maltepe Evkur'dan 800 TL bir cep telefonu almak istedim. Bana 48 saat içerisinde gelip alabileceğimi söylediler. 72 saat oldu, sonuçlanmadı. Çağrı merkezi tarafından sürekli; şu kadar zaman içerisinde sonuçlanır, incelemeler devam ediyor dendi.


Daha fazla bekleyemeyip şubeye gidip öğrendim ki adres teyidi yapılmış ama sigorta dökümümü çıkaramıyorlarmış, kefil gerekiyormuş. Ürün stokta da yokmuş, onaylansa da bekleyeceğimi söylediler, iptal ettim.


Üsküdar Evkur'a gidip, kaldığım adreste 28 senedir ikamet eden ev sahibi arkadaşım kefil olarak, sigorta dökümüm ile başvurdum. Bugün öğrendim ki uygun görülmemişim. Banka bile daha kolay kredi veriyor. 800 Liralık telefon için bu işkence çok tuhaf.

Emre 991 Okunma

Cevaplar

  • Emre06 Mart 2014

    1 hafta bekledikten sonra Şikayetvar'a yazdığım şikayet sayesinde bir yetkili bana ulaşarak; uygun görülmediğimi (!)çünkü şubeye teslim ettiğim sigorta dökümünde son sigortamın ödeme tarihinin 2006 yılında gerçekleştiğini belirtti. Ben de iki sayfa belge teslim ettiğimi, yanlış sayfaya baktığını ilettiğimde; hala sigortalı olarak çalışıyor olduğumu gördüğünü; ancak yine de kefil göstermem gerektiğini söyledi. Zor oldu ama istediğim telefonumu 02.03.2014 tarihinde teslim aldım. Bir daha Evkur'dan ürün alır mıyım? Hiç zannetmiyorum... Kredi alsaydım veya kredi kartı çıkartsaydım telefonu daha kısa sürede alabilirdim hem de 200 TL daha az fiyata...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön