12 Nisan 2013

Evkur Alışveriş Verdiği Sözü Tutmadı!

05.04.13 tarihinde Kadıköy şubesinden telefon aldım. Özellikle rica ettim eşime doğum günü hediyesi aldığım için en geç salı günü teslim almak istedim ve bana pazartesi alabileceğim bilgisi verildi.Bugün 1 hafta oldu ve ben hala teslim alamadım.Adres tespiti,vekil imzası ve SSK araştırması yaptıklarını söyleyerek beni beklettiler ve mağdur oldum.

Bana ilk gün çalışanlar tarafından böyle işlemler yapılacağı ve gecikebileceği bilgisi verilmedi.Eğer verilseydi almazdım ve başımın çaresine bakardım.Ödemede gecikme olduğunda hemen mesaj atıyorlar,faiz ekliyorlar da müşterinin istediği gün ürünü neden getirmiyorlar?Bu durumdan hiç memnun kalmadım ve bir daha asla alışveriş yapmayacağım.

Havva 128 Okunma

Cevaplar

  • Havva 12 Nisan 2013

    05.04.13 tarihinde ıphone5 telefon aldım.Ve özellikle rica ettim eşime hediye aldığım için erken getirmelerini istedim.Bana tamam 3 gün içinde gelip alabilirsiniz dediler.ve daha sonra adres tesbiti,ssk araştırması ve vekil olması gerektiğini söylediler.hepsi hallolmasına rağmen bugün yine arıyorum işlermleriniz kontrol ediliyor cevabını alıyorum.aradan tam 6 gün gecti ve telefonu hala alamadım.bana baştan bu bilgiler verilseydi bende almazdım ve başımın caresine bakardım beni bu kadar bekletmeye hakları yok. çalışanları bana gerekli bilgi vermediler. mağdur oldum evkur yüzünden bugün işlemimi iptal edicem ve bir daha kesinlikle alışveriş yapmicam burdanda herkesi uyarıyorum sakın güvenmeyin

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön