18 Şubat 2013

Evkur Alışveriş İmzasız Kefil Yapıyor!

Oğlum Ankara kızılayda bulunan Evkur alış veriş mağazasından bir cep telefonu almış. taksitlerini ödemediği için evime Ankara 31. icra dairesinden tebligat geldi. Tebligatta oğlum borçlu bende ona kefil olduğum görünüyor ben oğlumla o mağazaya hiç gitmedim.

Hiçbir suretle senet imzalamadığım halde beni nasıl kefil gösterdiklerini anlamış değilim. Ben yıllar önce bu mağazadan kredi kartı ile alış verişim oldu benim hesabım var diyerek ten mi beni kefil gösteriyorlar. Hesabım olsa bile beni arayarak bilgilendirmeleri ve benden onay almaları gerekmezmiydi.

Melih 888 Okunma

Cevaplar

  • Melih 17 Mart 2013

    Referans ile bu mağazadan oğlumun evkur kızılay şubesinden almış olduğu cep telefonu için benim hiç bir senete imza atmadığım halde beni kefil göstermeleri ve bana 31.icra mahkemesinden tebligat göndererek bende bu teblikata itiraz dilekçesi verdiğim halde yine evime gelinerek benim kefil olduğumu söylüyorlar. Şikayetim var .com ve bana yazmış olduğum şikayetten hiç bir cevap vermeden beni eşime dosttuma evime gelerek rezil ediyorlar.Bu mağaza adına maddi ve manevi tazminat davası açma şansım varmıdır.Saygılarımla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön