05 Şubat 2015

Evkur Alışveriş İmalat ve İşçilik Hatası Olan Ürün!

Evkur Adapazarı mağazasından Nisan 2013'te kromaj kaplama metal ayaklı masa-sandalye takımı aldım. 10 gün sonra masa ayakları paslanmaya başladı. Sorunu ilgili mağazaya şahsen bildirdim. Günler sonra bir eleman gelip arıza raporu tutup gitti. Rapordan bir suret istedim vermedi. Zamanla paslanma arttı ve sandalye ayaklarıda paslandı.

Bu arada taksitleri ödedim borcu bitti. Ancak sorunu defalarca mağazaya ve merkeze bildirdiğim halde sorunumu çözmediler. Son olarak 3 ay önce merkeze birkaç kez mesaj attım geri dönüş yapmadılar. Bunun üzerine Aralık 2014'te merkeze yazılı dilekçe gönderdim. Masanın geriye alınıp ödenen paranın borç bakiyemden düşülmesini istedim. Sorunu çözmüyorlar.

Cevdet 1.627 Okunma

Cevaplar

  • Cevdet15 Mart 2015

    Evkur dan satın aldığım masa takimi ile ilgili sorunum maalesef çözümlenmedi. Borç taksitleri ödemesi biten masa takimi için belki 10 kere ariza kaydı düzenlediklerini belirttiler ve bana hep zaman kaybettirdiler ödemiş olduğum 490.lirayi borcumdan düşmüyorlar ve ürünü geri almıyorlar, oysa tüketicinin yasa gereği sözleşme den cayma hakkı vardır. Bu talebim gereği geciken diğer taksitlere yüksek gecikme faizi istiyorlar hiç sıkılmadan. Garantinin bitmesine 30 gün kaldığı için konuyu tüketici hakem heyetine veriyorum. Ayrıca tüm çevreme Evkurdan bir iğne dahi almayın diye uyarıyorum. Evkurun tüketici memnuniyeti ilkesi olmadığını da böylece anlamış olduk. Saygılar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön