06 Şubat 2015

Evkur Alışveriş Haksız Kazanç Yüksek Faiz Oranları!

Evkur alışverişimde gecikmeli ödediğim taksit ödemelerimde ki satış esnasında ayın 15-30 arasında ödeyebilirsiniz gibi bir aralık verdikleri halde, gelen ayın 5'inde yaptığım ödemelere aylık yüzde 7 gecikme zammı uygulanıyor. Gecikme 5 gün ve aralık itibariyle sadece ana borcumu ödediğim ve inatla direndiğim bu faiz için aranıyorum.

Yıllık enflasyonun bile resmi rakamlarla yüzde 8 olduğu ülkemizde nasıl oluyor da bu firma aylık yüzde 7 gecikme zammı uygulayabiliyor. Aylık yüzde 7 oranındaki haksız ve hukuksuz gecikme faizi için firmayla görüştüm, ödeyeceksiniz bende ödeyeceğim ancak ödemelerimden alınacak tüm gecikme faizi bedellerinin tarafıma iadesini talep edeceğimi söyledim. Lütfen acil dönüş.

Esra 2.045 Okunma

Cevaplar

  • Esra13 Şubat 2015

    Fİrma kesinlikle müşteriyi kaybetmeyi göze alan ve bu anlamda da bir iyileştirme yapmayan bir işletmedir. Benim şikayet sürecimde de verdikleri tepki aynı bu şekildedir. O yüzden memnuniyet göz önünde tutulduğunu düşünmüyorum. Yaptığım alışverişten de ordaki aldığım hizmetten de ve sonrasında ki süreçte müşteri temsilcisinin verdiği hizmettende memnun değilim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön