11 Mayıs 2013 #1792252

Evium.com Teslimatta Gecikme!

6 mayıs 2013 gece 12. 30 civarında günü anneler günü hediyesi için annemin ihtiyacı olan kaz tüyü yorganı evium. com adresinde buldum ve çift kişilik 2 yorgan aldım. 6 mayıs gündüzü annemin tek kişilik yorgan istediğini öğrenince ilgili firmayı arayarak tek kişiliğe çevirdim. Ve teslimatın anneler gününe yetişip yetişemeyeceğini sordum.


8 mayısta kargoya verileceği 11 mayısa kadar teslim edilmiş olacağı söylendi. Bugün 11 mayıs ve sayfalarına girip baktığımda hala kargoya bile verilmediğini görüp hata olduğunu düşünerek aradığımda doğru olduğunu anladım. Aldığım malzemenin anneler günü kutlamasına yetiştirilememesi ve farkyan oluşan 59 TL hala kredi kartına iade edilmemesi şikayetimin konusudur.

İnci 277 Okunma

Cevaplar

  • İnci13 Mayıs 2013

    Bir daha sizden alım yapmayacağım..elemanlarınız arasındaki koordinasyonsuzluk nedeni ile sıkıntılı günler yaşattınız bana..ve halen çekmiş olduğunuz 59 liralık kısım kredi kartına aktarılmış değil..kredi kartından çekimi anında yaparken iadede ayak sürümeniz de takdire şayan:(

  • Evium.com Temsilcisi12 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikli olarak Evium.com Ev Dekorasyonu Alışveriş Kulübü Sitesi'ni tercih ettiğiniz için teşekkür eder, siparişinizde yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz. Siparişinizde yaşanan bu durum için üzgün olduğumuzu bildirmek isteriz. İlgili değiştirme talebimizi incelediğimizde çift kişilik yorganlarınızın gönderisinin öncelikle yapıldığı daha sonra talebiniz üzerine ürünlerinizin değişimi yapılarak kargo firmasından ürün teslimatının yapılmaması ve ürünlerin depomuza iade edilmesi sürecinde yaşanan aksaklıktan dolayı tek kişilik yorganlarınızın gönderileri gecikmiştir.Fakat alışveriş yapmış olduğunuz kampanya teslimat süreleri içerinde değişim yapılarak gönderiler tarafınıza yapılmıştır. Ayrıca İade talebiniz işleme alınmış olup, sipariş iptal ve iadelerinde belirlenen yasal geri ödeme sürecinde (7 iş günü) bankanıza aktarılmıştır. Evium.com müşteri hizmetleri olarak müşterilerimizin alışverişlerini sorunsuz bir şekilde tamamlamaları konusunda özen göstermemize rağmen bankadan ve kargo firmasından kaynaklanan bu aksaklıktan dolayı tekrardan özür dileriz. Saygılarımızla. Evium Mağazacılık A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön