Evim.net'ten 3. Haftadır Siparişimi Bekliyorum!

Kadir P. |

Öğrenciyim, Evim.net'ten 2 parça mobilya alayım dedim almaz olaydım 3 haftadır bekliyorum. Ders çalışamıyorum bu adamların yüzünden. 50 kere söz verdiler hiçbirini bile yerine getirmediler.

Müşteri Temsilcisini ararsın önünde 30 kişi saatlerce bekledim arkadaş. Sipariş iptali istedim onu bile takmıyorlar. Ayıp kardeşim ya 2 hafta sonra sınavlarım var bir masa ile kitaplığı gönderemediler bana ben böyle bir karaktersiz firma görmedim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadir P.
  22 Ekim
  16:34

  Baya bir uğraştan sonra siparişimin bir parçasını alabildim ama henüz hala kitaplığım gelmedi bugün tam 1 ay oldu.

 • Kadir P.
  12 Ekim
  17:57

  Evet az önce arayarak iletişime geçtiler. Bana siparişimin pazartesi elimde olacağına dair söz verdiler bakalım bu sefer sözlerini yerine getirebilecekler mi. Ben de bunun karşılığında 1 hafta içinde gelmezse 1 ay süre dolacağı için hukuki işlem başlatacağımı söyledim umarım beni bunda zorunlu bırakmazlar...

 • 12 Ekim
  17:26

  Sayın K.P ' nin siparişi hakkında,  Müşterimizle telefon yolu ile iletişime geçilerek ilgili konu hakkında bilgi verilmiştir.  Evim.net ile ilgili her türlü soru ya da sorunlarınız için aşağıdaki linkten bize ulaşabilirsiniz.

  Sorunlarınız hakkında size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.  http://www.evim.net/support/ticket/new  0850 333 63 63  Saygılarımızla,

  Evim.net Ekibi