Evim.net'in Ürün Kalitesizliği.

Şafak T. |

Evim.net'ten anneme anneler günü dolayısıyla aldığım dekoratif tablo 2 gün içerisinde duvarın boyasını kaldırarak düştü. Yapıştırılması için tablonun arkasına yerleştirilen bantları ve tabloyu birbirinden ayrı şekilde bulduk. Aynı zamanda fotoğraflarda da görüldüğü gibi tablonun kenarlarında soyulma gerçekleşti ve bunların hepsi ürünü aldıktan sonra sadece 2 gün içerisinde meydana geldi.

Siteye bu konu ile ilgili iade talebinde bulundum, ancak olumlu ya da olumsuz hiç bir dönüş alamadım. Anneme aldığım bu hediye kullanılmadan eskimiş görüntüsüyle duvarda değil dolapta kullanılmadan duruyor.

Etiketler :

Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Haziran
  12:37

  Sayın Üyemiz;

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında üyemize bilgi aktarılmıştır.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli üyelerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Her türlü talep ve sorularınız için 0 (850) 333 63 63 numaralı Müşteri Hizmetleri'mizi arayabilir,destek@evim.net'e e-posta gönderebilirsiniz.
  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla
  Evim.net Destek Ekibi