03 Haziran 2014
Yorum Yap
#2467687

Evim.net'in Ürün Kalitesizliği

Evim.net'ten anneme anneler günü dolayısıyla aldığım dekoratif tablo 2 gün içerisinde duvarın boyasını kaldırarak düştü. Yapıştırılması için tablonun arkasına yerleştirilen bantları ve tabloyu birbirinden ayrı şekilde bulduk. Aynı zamanda fotoğraflarda da görüldüğü gibi tablonun kenarlarında soyulma gerçekleşti ve bunların hepsi ürünü aldıktan sonra sadece 2 gün içerisinde meydana geldi.


Siteye bu konu ile ilgili iade talebinde bulundum, ancak olumlu ya da olumsuz hiç bir dönüş alamadım. Anneme aldığım bu hediye kullanılmadan eskimiş görüntüsüyle duvarda değil dolapta kullanılmadan duruyor.

Şafak 1.048 Okunma

Cevaplar

  • Evim.net Temsilcisi03 Haziran 2014

    Sayın Üyemiz; İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında üyemize bilgi aktarılmıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli üyelerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Her türlü talep ve sorularınız için 0 (850) 333 63 63 numaralı Müşteri Hizmetleri'mizi arayabilir,[email protected]'e e-posta gönderebilirsiniz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla Evim.net Destek Ekibi

Ziyaretçi Yorumları