15 Mayıs 2013 #1800540

Evim.net Ürünümü Göndermediler!

Evim.netten yaptığım alışverişin "kampanya bitişinden itibaren 7 iş günü içerisinde teslimat" taahhütlerine göre en geç 10 Mayıs'ta elimde olması gerekiyordu. Müşteri hizmetlerini aramama ve ilgili sitenin destek bölümünden şikayetimi belirtmeme rağmen hala gönderinin ne zaman yapılacağını söylemiyorlar. Firma için çok sayıda benzer şikayet olduğunu da gördüm. Hatta aylardır para iadesi alamayan ya da gönderi yapılmayan müşteriler varmış. Firma sanırım bir şekilde yaptığımız ödemeleri işleterek, bizim paramız üzerinden ekstra gelir sağlıyor.

İncinur 232 Okunma

Cevaplar

  • Evim.net Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Sayın İ.Ö. 803006040 siparişi hakkında, Müşterimizle mail yolu ile iletişime geçilerek ilgili konu hakkında bilgi verilmiştir. Evim.net ile ilgili her türlü soru ya da sorunlarınız için aşağıdaki linkten bize ulaşabilirsiniz. Sorunlarınız hakkında size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız

  • İncinur15 Mayıs 2013

    Firma tarafından herhangi bir mail gönderilmemiş, tarafıma bilgilendirme yapılmamıştır. Taahhüt süresi geçen gönderinin ne zaman elime geçeceğini hala bilmemekteyim.

  • Evim.net Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın İncinur Ö. 803006040 siparişi hakkında, Müşterimizle mail yolu ile iletişime geçilerek ilgili konu hakkında bilgi verilmiştir. Evim.net ile ilgili her türlü soru ya da sorunlarınız için aşağıdaki linkten bize ulaşabilirsiniz. Sorunlarınız hakkında size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön