14 Şubat 2013

Evim.net Tedarik Edilmeyen Ürünün Parasını Aldı!

Aralık ayında sipariş vermiş olduğum ürünüm uzun bir süre sonra tedarik edilemeyeceğiyle ilgili bilgi verildi ki benim müşteri hizmetlerini aramam sonunda bu bilgiye ulaştım.param iade edildi fakat şubat 9 da haberim olmadan aynı ürün ismine param hesabımdan çekilmiş.


Haberim olmadığı halde param nasıl çekilir evim.net?ayrıca müşteri hizmetlerinde çalışan personeliz müşteriyle nasıl konuşacağı konusunda eğitimsiz müşteri memnuniyeti diye bir anlayışları yok.

Betul 234 Okunma

Cevaplar

  • Evim.net Temsilcisi14 Şubat 2013

    Şikayet var bilgi Inbox x Tuğçe Boran Jan 29 to Müşteri Translate message Turn off for: Turkish Arkadaşlar aşağıda kullanıcı adı ve şifreler var. Bilgilerinize http://www.sikayetvar.com/kurumsal/login/ Evim.net Kullanıcı adı : ozn_medya Şifre : 050205 Bebekbezi.com Kullanıcı adı:bebekbezi Şifre:bebek456789 Mobilyalar.com Kullanıcı adı:mobilyalar Şifre:mobilya456789 Şikayetvar.com cevabı Sayın Buket Akyol siparişi hakkında, Müşterimizle telefon yolu ile iletişime geçilerek ilgili konu hakkında bilgi verilmiştir. Evim.net ile ilgili her türlü soru ya da sorunlarınız için aşağıdaki linkten bize ulaşabilirsiniz. Sorunlarınız hakkında size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. http://www.evim.net/support/ticket/new 0850 333 63 63 Saygılarımızla, Evim.net Ekibi Click here to Reply, Reply to all, or Forward Why this ad?Ads – Günlük Kiralık Ev Tüyap İstanbul Beylikdüzü TÜYAP Fuar Bitş 24 Saat Rezervasyon 0 532 226 0447 www.istanbulgunlukevim.com 2% full Using 0.3 GB of your 10.1 GB ©2013 Google - Terms of Service - Privacy Policy - Program Policies Powered by Google Last account activity: 1 hour ago Details

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön