08 Nisan 2013 #1731344

Evim.net En Yavaş Teslimat!

Evim.net sitesinden 26.03.2013 tarihinde almış olduğum ürün halen gelmedi. Son teslimat tarihi 4 nisan yazmasına rağmen halen "ürün tedarik ediliyor" yazmakta. Destek birimine 10 dakika bekleyerek telefonla bağlandım, bugün yarın gönderilecek dendi. Sonraki günlerde destek birimine de yazdım, hep aynı klasik cevabı aldım: Yaşanan gecikmeden dolayı özür dileriz. Tedarikçi firmadan kaynaklı olarak bir gecikme yaşanmaktadır. Ürünleriniz en kısa zamanda tarafınıza ulaştırılacaktır.


Ne yazık ki buraya verdikleri cevaplar da otomatiğe bağlanmış hepsi aynı: Müşterimizle mail yolu ile iletişime geçilerek ilgili konu hakkında bilgi verilmiştir. Şundan eminim ki bu siteden son alışverişim olacak!

Kahraman 47 Okunma

Cevaplar

  • Evim.net Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sayın K.Ö ' nün siparişi hakkında, Müşterimizle telefon yolu ile iletişime geçilerek ilgili konu hakkında bilgi verilmiştir. Evim.net ile ilgili her türlü soru ya da sorunlarınız için aşağıdaki linkten bize ulaşabilirsiniz. Sorunlarınız hakkında size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. http://www.evim.net/support/ticket/new 0850 333 63 63 Saygılarımızla, Evim.net Ekibi

  • Kahraman11 Nisan 2013

    17 gün beklemeden sonra nihayet ürün bugün itibariyle elime geçti. Teşekkürler sikayetimvar.com (siz olmasanız belki bir 15 gün daha bekletilecektim) ELVEDA evim.net!

  • Evim.net Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sayın K , Ö siparişi hakkında, Müşterimizle telefon yolu ile iletişime geçilerek ilgili konu hakkında bilgi verilmiştir. Evim.net ile ilgili her türlü soru ya da sorunlarınız için aşağıdaki linkten bize ulaşabilirsiniz. Sorunlarınız hakkında size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. http://www.evim.net/support/ticket/new 0850 333 63 63 Saygılarımızla, Evim.net Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön