17 Ekim 2014

Evim.net Ayıplı Malın İadesi Alınmadı!

Eşimle birlikte Evim.net'ten ütü masası sipariş ettik. Masa geldiğinde beşik gibi sallandığını farkettim. Ürünün içinde faturası yoktu. İade edilmek üzere anlaşmalı oldukları Aras Kargo ile ürünü yolladım. Ürün bana aynen geri yollandı! Gerekçe olarak da ürünün kargo sırasında hasar aldığının söylenmesiydi. Halbuki iade için aradığımda Aras Kargoyla yollanması gerektiği söylenmişti.

Hasarlı yolladıkları ürün ve anlaşmalı oldukları kargo firması yüzünden ben mağdur edildim. Telefonla irtibata geçtiğimde ciddiye alınmadım ve hatanın bizde olduğu söylendi. Müşteriye malı sattıktan sonra hiçbir şekilde ilgilenmiyorlar.

Murat 660 Okunma

Cevaplar

  • Murat24 Ekim 2014

    evim.net in ilgisizliği ve sorunumu çözmede hiç bir çaba göstermemiş olmasından dolayı durumu yasal mercilere taşımakta olduğumu söylemek isterim. Sitede de görüldüğü üzere benzer durumlarla karşılaşan kişilerin de sorunlarının çözülmesi konusunda evim.net tarafından bir girişim olmadığı açıktır. Bu durumla karşılaşanların da aynısını yapmasını ve alışveriş yaparken benim gibi mağdur edilenlerin tecrübelerini dikkate alarak tercih yapmalarını tavsiye ediyorum. Evim.net asla kullanmayacağım ve tavsiye etmediğim bir alışveriş sitesidir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön