Evim.net Ürün İadesi Alınmadı.

Nazile Ö. |

Evim.net'ten almış olduğum Philips marka buharlı süpürgeyi ihtiyaçlarımı karşılamadığı için belirtilen süre içinde istenilen şartlarda iade ettim ancak süpürge bana tekrar geri geldi, iade kabul etmediler gerekçeleri önce paketin ıslak olduğu, daha sonrada ürünün kullanılmış olduğu idi.

Ancak bir süpürgenin ihtiyaçlarımızı karşılayıp karşılamadığını anlayabilmek için denemek gerekeceğini kendilerininde kabul etmelerine rağmen ürünü iade almadılar, çok komik gerekçeler öne sürdüler daha sonra ben uğraşmak istemediğimden kabul ettim ancak bu sefer ürünün garanti belgesi yoktu, firma ile defalarca görüşmeme rağmen hala bana ürünün garanti belgesini göndermediler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Ürün Fatura/Belgeler Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nazile Ö.
  03 Temmuz
  10:32

  Sorunuma bir çözüm bulunmadı. Şikayetim Var sitesinin de bir yararı olmadığını üzülerek gördüm. Evim.net alışverişimi kestim ve çevredekileri de bu konuda sürekli uyarıyorum bu tuzağa düşmemeleri konusunda.

 • 06 Haziran
  14:51

  Sayın Üyemiz;

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında üyemize bilgi aktarılmıştır.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli üyelerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Her türlü talep ve sorularınız için 0 (850) 333 63 63 numaralı Müşteri Hizmetleri'mizi arayabilir,destek@evim.net'e e-posta gönderebilirsiniz.
  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla
  Evim.net Destek Ekibi