Evim.net Teslimat Sorunu!

Duygu S. |

Evim.net'ten uzun olmayan aralıklarla birkaç sipariş verdim. Hiçbirisi zamanında kargoya verilmedi. Ürün bilgisinde yer alan kargo süresi tamamen uydurma. Ürünü göndermedikleri gibi bilgilendirme de yapılmıyor. Bir üründe üzerinden 1 ay geçmesine rağmen hiçbir bilgi gelmedi. Destek taleplerine de çok geç ve kısmi cevap veriliyor. Cevapta sadece (1 aydır satışta olan) ürünü tedarik edemediklerini söylediler ve kargo zamanı belirtmediler. Gelen bir ürün de sitedeki görselinden farklıydı.

İsmini duyduğum için siteye güvenmiştim. Keşke genelde yaptığım gibi siparişten önce firma şikayetlerine baksaymışım. Siparişinin ne zaman geleceğini umursayan müşterileri sinir sahibi yapacak bir site.

Etiketler :

Geç Teslimat Yanlış- Farklı Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Ocak
  16:46

  Sayın Üyemiz;

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında üyemize telefon ile ulaşılamadığından mail ile bilgi aktarılmıştır.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli üyelerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Her türlü talep ve sorularınız için 0 (850) 333 63 63 numaralı Müşteri Hizmetleri'mizi arayabilir,destek@evim.net'e e-posta gönderebilirsiniz
  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla
  Evim.net Destek Ekibi

 • Duygu S.
  06 Ocak
  09:38

  Aynı ürünleri pek çok farklı adresten temin edebilirsiniz. Evim.net\'i kesinlikle tekrar tercih etmem.