Evim.net Siparişleri Taahhüt Edilen Sürede Teslim Etmiyor!

Burcu S. |

Evim.net'ten her aldığım üründe teslimat sorunu yaşıyorum. En son aldığım üründe 1-3 iş günü içinde teslim edilir yazmasına rağmen 1 haftadır tedarik aşamasında yazıyor. Bu konuda mesajlara da çok geç cevap veriliyor ve cevaplar tatmin edici değil.

En kısa zamanda ulaştıracağız gibi cevaplar veriyorlar. Bir önceki siparişimde de 27 eylülde sipariş verdim, şikayetim üzerine 9 ekimde kargoya verdik diye bilgi verdiler ancak bana 22 ekim tarihinde ulaştı.

Kargo firması ile görüştüğümde 21 ekimde kendilerine teslim edildiğini söylediler. Hatalı bilgi verilmesi ve taahhüt edilen tarihte siparişler teslim edilmiyor. Ne yazık ki biz bu taahhütlere güvenerek siteden alışveriş yapıyoruz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burcu S.
  13 Aralık
  11:08

  siparişimle ilgili herhangi bir çözüm üretilmedi. evet 3 gün içinde demiştik ama olmadı, sonra bir hafta dedik o da olmadı, önümüzdeki hafta tedarik edilirse teslim ederiz denildi özetle. ben boşu boşuna parayı baştan ödemiş oldum ve ürün de elime geçmedi. firma da yaklaşık 10 gün benim ve benim gibi başka müşterilerin parasını kullanıp kar etmiş oldu. siparişimi iptal edip yasal faizi ile birlikte geri istedim ama elbetteki yasal faizi ödemediler. gerçekten söyleyecek söz bulamıyorum.

 • 13 Aralık
  11:03

  Sayın B. S. siparişi hakkında,

  Müşterimizle mail yolu ile iletişime geçilerek ilgili konu hakkında bilgi verilmiştir.

  Evim.net ile ilgili her türlü soru ya da sorunlarınız için aşağıdaki linkten bize ulaşabilirsiniz.
  Sorunlarınız hakkında size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  http://www.evim.net/support/ticket/new

  0850 333 63 63

  Saygılarımızla,
  Evim.net Ekibi