Evim.net Siparişimi Yollamıyor!

Aykut T. |

30.12.313 tarihinde sipariş ettiğim ve ödemesini yaptığım siparişim halen daha "sipariş tedarik ediliyor" aşamasını geçememiştir. Söz konusu ürünün tahmini gönderim süresini site üzerinde 5-7gün olarak açıkça beyan etmelerine rağmen geçen 16 günlük süreçte herhangi bir aşama kaydedilememiştir.

Evim.net destek kanalından ve telefonla yaptığım görüşmeler sonrasında, sistemsel arıza bahane edilip yetkili arkadaşa yönlendirileceği bilgisi verilse dahi, halen daha (15.01.14) "sipariş tedarik ediliyor" olarak gözükmektedir.

Müşterileri yanlış bilgiler ile yanıltıp ödeme aldıktan sonra, siparişin durumu hakkında bilgi vermekten yoksun olan bu firmadan şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aykut T.
  17 Şubat
  16:53

  Gönderilen ürün, resimde gösterilen ve açıklamada belirtilenin aksine son derece kalitesiz ve zarar görmüş bir şekilde teslim edildi. Firma ile uzlaşmanın zor olduğunu bildiğimden dolayı teslim almak zorunda kaldım. Bir daha kesinlik tercih etmem, kesinliklede tavsiye etmiyorum.

 • 27 Ocak
  16:27

  Sayın Üyemiz;

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında üyemize telefon ile ulaşılamadığından mail ile bilgi aktarılmıştır.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli üyelerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Her türlü talep ve sorularınız için 0 (850) 333 63 63 numaralı Müşteri Hizmetleri'mizi arayabilir,destek@evim.net'e e-posta gönderebilirsiniz
  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla
  Evim.net Destek Ekibi