26 Nisan 2013

Evim.net Siparişim Kargoya Verildi Deniyor Ama Takip No'su Vermiyorlar!

Sırasıyla 18.04, 22.04,24.04 ve en son 25.04 tarihinde elimde olacağı söylenen siparişimin, Evim.net'in ilgisizliğinden usanmam ve tedarikçi firmayla iletişime geçmem sayesinde Evim.net'in eksik bilgi aktarımı ve sonrasında da tedarikçi talebine cevap vermemesi neticesinde henüz kargoya verilemediği bilgisini almış bulunuyorum. Ama ne hikmetse Evim.net Müşteri Temsilcileri siparişin defa kez kargoya verildiği hususunda ısrar ediyor ama 9 günde bir kargo takip numarası veremediler.

Bahsettiğim tarihlerle ilgili destek taleplerimin bilgisayar dökümleri elimde, ve tabi ki telefon görüşmeleri de evim.net kayıtlarında. İsimler ve konuyla daha geniş bilgi almak isteyen Evim.net yetkililerine duyurulur..

B.mehmet 88 Okunma

Cevaplar

  • B.mehmet29 Nisan 2013

    Firmanızca tarafıma iletilen bilginin neticesi; muhtelif tarihlerde siparişimin elimde olacağına dair yanlış açıklama yapan arkadaşlarınızın bu açıklamaları size göre aşırı özgüvenden, bana göre ise ezbere iş yapmaktan kaynaklandığı konusunda hemfikir olmamız.

  • Evim.net Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sayın Mehmet ÖZDEMİR'in siparişi hakkında, Müşterimizle telefon yolu ile iletişime geçilerek ilgili konu hakkında bilgi verilmiştir. Evim.net ile ilgili her türlü soru ya da sorunlarınız için aşağıdaki linkten bize ulaşabilirsiniz. Sorunlarınız hakkında size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. http://www.evim.net/support/ticket/new 0850 333 63 63 Saygılarımızla, Evim.net Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön