Evim.net Değişim Yapmadı!

Ayben T. |

Aldığım tencereyi büyük olduğundan beğenmediğimden ,iade etmek istedim ,veya bir küçük boyunu alarak değiştirmek istedim,kutuyu olduğu gibi Evim.nete geri gönderdim,kutu kargo tarafından ezildiğinden (benim suçum değil diye düşünüyorum) bana tencere iade alamıyoruz diyerek tekrar geri kargoladılar ,tamam dedim tencereyi ilerde belki kullanırım diye kaldırdım.

Dün kullanmak üzere açtığım tencerenin kapağının bozuk olduğunu gördüm, kapak kapanmamakla bereber tencereye ait değilmiş gibi duruyor. Şimdi ben mağdur değil miyim ,kapağı kapanmayan kocaman bir tencereyi ne yapayım turşumu kurayım, bir daha asla Evim.net'ten alışveriş yapmıyacağım,çevremide yapmamaları için uyarıyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ocak
  16:15

  Sayın Üyemiz;

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında üyemize bilgi aktarılmıştır.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli üyelerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Her türlü talep ve sorularınız için 0 (850) 333 63 63 numaralı Müşteri Hizmetleri'mizi arayabilir,destek@evim.net'e e-posta gönderebilirsiniz
  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla
  Evim.net Destek Ekibi