09 Eylül 2013

Evim.net 3 Ay Aradan Sonra Kartıma Ücret Yansıdı!

Nereden bulaştım bu firmaya bilemiyorum ama alışverişin üzerinden 3 ay geçti hala yakamı kurtaramadım. Aldığım ürünleri güç bela iade ettim oh kurtuldum derken bu ay ki ekstreme yansıyan iptal edilmiş siparişin ücretiyle şok oldum.

Evim.net'i aradım ücretin iade edildiğini iddia etti! Fakat bankayı aradığımda her hangi bir iadenin olmadığını söyleyince Evim.net'in doğru söylemediği durumu ortaya çıktı.

Mesut 152 Okunma

Cevaplar

  • Mesut 12 Eylül 2013

    ödeme yapılırken erteleme yapıldığı için 2 ay geç çekilmiş ödeme firmanın demesine göre ve bir sonraki ay da iadesinin yapılacağını söylediler. ama benim bildiğim iade yapıldığında aynı ekstreye ve - bakiyeler yansıyarak sorun halledilirdi o yüzden ben gene de sorunun devam edeceğini zannediyorum. kısaca bir türlü kurtulamadım gitti şu firmadan..

  • Evim.net Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın M.I ' nın siparişi hakkında, Müşterimizle telefon yolu ile iletişime geçilerek ilgili konu hakkında bilgi verilmiştir. Evim.net ile ilgili her türlü soru ya da sorunlarınız için aşağıdaki linkten bize ulaşabilirsiniz. Sorunlarınız hakkında size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. http://www.evim.net/support/ticket/new 0850 333 63 63

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön