08 Nisan 2013

Evim.net 23 Gün Önce Verilen Sipariş Hala Tedarik Edilemiyor!

23 gün önce Evim.net'ten Zigon sehpa siparişi verdim. Bir kaç gün sonra müşteri hizmetlerine ulaşarak ne zaman teslim olacağını sordum. Bana gayet güzel bir şekilde "Kampanya bitiminden itibaren 7 iş günü içinde tedarik edilip gönderiyoruz" dediler. Bugün 14. iş günü ve ürünüm hala tedarik edilmemiş. Yaptıkları açıklama ise "Tedarikçi firmadan kaynaklanan sorundan dolayı gecikme yaşıyor".

Ee ne yapalım şimdi, sizin tedarikçi firmanızla ilgili sorunu ben mi çözeyim? Tüm evin eşyalarını tamamladım 1 aydır bir tek Evim.net'ten yaptığım ürünüm elime ulaşmadı. Bir daha kesinlikle bulaşmayacağım ve sorunum çözülene kadar da bu işin peşini bırakmayacağım.

397093910

İdil 116 Okunma

Cevaplar

 • İdil15 Nisan 2013

  Tam 1 ay sonra ürünüm elime ulaştı fakat gönderilen ürün inanılmaz özensiz. Sağı solu çizik, vida boşluk kenarları açılmış vs.. Bu süreci tekrar yaşamamak için o çiziklere falan razıyım ama ürünün kurulum şemasını gönderselermiş iyi olurmuş. Paketi salonumun ortasına koydum ailece fikir yürütüyoruz şuan.

 • Evim.net Temsilcisi09 Nisan 2013

  Sayın İ.Ö siparişi hakkında, Müşterimizle telefon ile iletişime geçilerek ilgili konu hakkında bilgi verilmiştir.Kargo bilgisi için kendisine dönüş sağlanıp bilgi verilecektir. Evim.net ile ilgili her türlü soru ya da sorunlarınız için aşağıdaki linkten bize ulaşabilirsiniz. Sorunlarınız hakkında size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. http://www.evim.net/support/ticket/new 0850 333 63 63 Saygılarımızla, Evim.net Ekibi

 • İdil09 Nisan 2013

  Sanki her şey çözülmüş gibi otomatik mesaj istemiyorum ben. Kargoya verildiğini söylüyor arkadaşlarınız kargo takip numarası istiyorum yalnızca.

 • Evim.net Temsilcisi09 Nisan 2013

  Sayın İ.Ö siparişi hakkında, Müşterimizle telefon ile iletişime geçilerek ilgili konu hakkında bilgi verilmiştir. Evim.net ile ilgili her türlü soru ya da sorunlarınız için aşağıdaki linkten bize ulaşabilirsiniz. Sorunlarınız hakkında size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. http://www.evim.net/support/ticket/new 0850 333 63 63 Saygılarımızla, Evim.net Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön