Evim.net 20 Gün Oldu Siparişimi Gönderemedi!

Gamze B. |

16 eylülde Evim.net'den verdiğim siparişim 20 gün geçmesine rağmen hala elime ulaşmadı. Elime ulaşmasını geçtim yazan ibare ''ürünler tedarik ediliyor". Pardon da 20 gün olmuş hala neyini tedarik edemediniz diye sorası geliyor insanın ama kime soracaksın?

Destek birimi diye aptal işlevsiz bir birim açılmış. 10 kere yazıyorsun 1 tane bile cevap alamıyorsun. Müşteri hizmetlerini arıyorsun 1 tane bile muhatap bulamıyorsun. 30 dakika beklemene rağmen.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gamze B.
  24 Ekim
  11:08

  Konu ile ilgili bilgilendirildim evet. Vaat ettikleri tatihin üzerinde 1 hatta geçti. İademi talep ettim ürünlerin. Bir daha mı asla. Bloğumda da gerekli bilgilendirmeyi yaptım. Duymayan kalmasın sizin bu güzel yaklaşım ve hizmet politikanızı

 • 12 Ekim
  16:39

  Sayın G.B ' nin siparişi hakkında,  Müşterimizle telefon yolu ile iletişime geçilerek ilgili konu hakkında bilgi verilmiştir.  Evim.net ile ilgili her türlü soru ya da sorunlarınız için aşağıdaki linkten bize ulaşabilirsiniz.

  Sorunlarınız hakkında size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.  http://www.evim.net/support/ticket/new  0850 333 63 63  Saygılarımızla,

  Evim.net Ekibi