Evidea.com'dan Siparişim Gecikti.

Merve K. |

Siparişimi 14 Ağustos Perşembe vermiştim. Geçen hafta müşteri hizmetleriyle görüştüğümde 29 Ağustos'a kadar ürünün elime ulaşacağı söylendi. 2 haftada bir dolabı hazırlayamayan firma 2 gün içinde nasıl o ürünü elime ulaştıracak merak ediyorum. İnternetten o kadar alışveriş yaptım. Bu kadar yavaş hareket eden, rahat bir firma görmedim. Uzaydan mı geliyor paket nedir. Tek kelimeyle fiyasko.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merve K.
  04 Eylül
  20:05

  Müşteri hizmetleriyle az önce görüştüm.Ücret kredi kartıma iade edilecekmiş.10 tl lik bir kuponum varmış kullanabileceğim.Çok teşekkür ederim.Minnettar kaldım(?)

 • 04 Eylül
  20:02

  Müşterimize 04.09.2014 tarihinde kayıtlı telefonundan geri dönüş yapılarak iade süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır.
  Bize her konuda 0850 532 22 22 numaralı telefondan veya http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz.
  Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır.
  Saygılarımızla,
  Evidea– Müşteri Hizmetleri

 • Merve K.
  30 Ağustos
  11:48

  Bana mesaj atılmış önümüzdeki hafta sonu ürün gönderilecektir diye ama hala bir değişiklik yok üstelik müşteri hizmetleri de sadece mesai saatlerinde çalıştığı için muhatap bulamıyoruz.Mesaj attığımızda siteden yuvarlak standart cevaplar gönderiliyor.Bir daha bu siteden alışveriş yapacağımı sanmıyorum.