13 Mayıs 2014

Evidea.com'dan Aldığım Ürünün Faturası Gönderilmedi.

01.04.2014 tarihi itibariyle vermiş olduğum 7 ürünün faturası hala elime ulaşmadı. Defalarca 0850'li telefonlarını aradım, dakikalarca beni beklettikten sonra yetkisiz ve etkisiz çağrı merkezi görevlileri şikayetinizi kaydediyorlar ama yine de işiniz çözülmüyor. Olan yine size oluyor.

Telefon konuşma limitinizi aşıp 206 TL'lik konuşma faturasını ödemek zorunda kalıyorsunuz. Bundan dolayı Evidea.com'dan hem maddi hem de manevi itibariyle şikayetçiyim ve en kısa sürede 7 ürüne ait faturamın elime ulaşmasını istiyorum.

Yaşar 352 Okunma

Cevaplar

  • Yaşar 16 Haziran 2014

    Bu yanıt sadece otomatiğe bağlanmış bir bilgisayar cevabı gibime geliyor.Haledilen herhangi bir iş yok şu ana kadar.Problem devam ediyor.Mail ortamında da sadece otomatize edilmiş mailler alıyorum.

  • Evidea.com Temsilcisi16 Haziran 2014

    Müşterimize 16.06.2014 tarihinde kayıtlı e-posta adresinden geri dönüş yapılarak siparişi hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır. Bize her konuda 0850 532 22 22 numaralı telefondan veya http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön