06 Ekim 2015

Evidea.com Ürün İade Yapılamaması

Aldığım ürünler iki ayrı kargo ve iki ayrı fatura olarak kesilmiş. Ürünlerden birinin faturası var diğerlerinin yok. Ürünlerden 2 tanesini iade etmek istiyorum ama bir tanesi faturası olmayan ürün. Faturanın aslının gönderilmesini ve o şekilde iade etmek istediğimi yazdım ama 30 Eylül'den beri cevap veren yok. Telefonla da müşteri hizmetlerine ulaşılamıyor. Ürünlerden birinin değişimini isteyecektim ama bu kadar duyarsızlık karşısında iade alsınlar da kurtulayım diyorum. İade etmek için de bir adres vermeleri gerekiyormuş. Onu veren de yok. Bir süre sonra da zaten iade süreniz doldu diyerek iade girişini iptal edecekler sanırım. Bu anlayıştan her şey beklenir çünkü.

Selda 227 Okunma

Cevaplar

  • Selda09 Ekim 2015

    Mail adresimden bana ulaşan bir bilgi yok. Süreç hakkında bilgi de verilmedi. Göz göre nasıl buraya yapılmayan şeyler yapıldı olarak yazılıyor, yalan şeyler yazılabiliyor anlamış değilim. Muhatap benim. Mailin bana gelmesi lazım ama bana gelen hiçbir bilgi olmamasına rağmen mail adresine geri dönüş yapıldı deniyor. Karşılarında çocuk olduğunu sanıyorlar herhalde. Ama yukarda verilen cevapta en çok güldüğüm şey ise hızlı dönüş cümlesi oldu. Sonuç olarak bana geri dönüş olarak bir mail atılmadı. buraya yalan yazılıyor. alışveriş yaparken bu yorumlara dikkat ederek yapın.

  • Evidea.com Temsilcisi09 Ekim 2015

    Müşterimize 09.10.2015 tarihinde kayıtlı e-posta adresinden geri dönüş yapılarak iade süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır. Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön