06 Ocak 2014

Evidea.com Ürün Gönderimi Sorunlu!

İlgili kuruluştan 2 Aralık 2013 Tarihinde 3'ü farklı olmak üzere 4 adet ürün sipariş ettim. Siparişlerden ilki firmanın belirttiği zaman aralığında geldi. 2 farklı ebatta sipariş ettiğim üç kilimden ebatları küçük olanlar siparişten 17 gün sonra elime ulaştı.

Büyük ebatta olan kilim ise yaklaşık on gündür kargo takip numarası verilmiş olmasına rağmen ürünün kargoya verilmesi konusunda herhangi bir gelişme olmadı. Ayrıca müşteri hizmetlerine attığım e-mail'e cevap verme gereği dahi hissedilmedi. Tekrar yazdığım bir e-mail üzerine ürünlerin kargoya verildiği ve elime ulaştığı yönünde bir cevap gönderildi. Bugün 5 Ocak ve hala elime ulaşmayan ürün söz konusu. İlgililere duyurulur.

Yunus 139 Okunma

Cevaplar

  • Yunus14 Ocak 2014

    Müşteri hizmetleri tarafından belirtilen tarihte arandım. Gayet nazik bir görüşme oldu. Müşteri temsilcisi, adresimin ürünün gönderilme mesafesine bir yada bir buçuk gün uzakta olduğunu belirtti. Ortaya çıkan tatsızlıktan ötürü 30TL hediye çekinin e-mail adresime iletileceğini belirtti. Ne ürün ne de hediye kodu an itibariyle elime ulaşmamıştır. Verilen kargo takip numarası değiştirilmiş olmasına rağmen aktif değildir. Bunlar bir yana, ilgili kurumdan aldığım Flamingo çalışma masası parçaların vida yerlerinin farklı olması nedeniyle monte esnasında sorun çıkarmış, sorun tarafımca vidalanmak yoluyla çözülmüştür. Aldığım kararın meydana çıkan aksaklıklar ve devam eden gecikmeler nedeniyle isabetli olması beni ayrıca sevindirmektedir.

  • Evidea.com Temsilcisi06 Ocak 2014

    Müşterimize 06.01.2013 tarihinde kayıtlı telefonundan geri dönüş yapılarak gönderim süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır. Bize her konuda 0850 532 22 22 numaralı telefondan veya [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea.com – Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön