08 Ekim 2015

Evidea.com Tedarikçisi Siparişimi Göndermiyor.

23.09.2015 tarihinde oluşturduğum siparişimde yer alan Comfy Home marka TV ünitesi tedarikçi tarafından 7 iş günü içerisinde gönderileceği yazmasına rağmen hâlâ gönderilmedi. Konuyla ilgili Evidea.com müşteri hizmetlerine gönderdiğim son mesajın üzerinden 24 saat geçmesine rağmen geri dönüş yapılmadı, kendilerine telefon ile ulaşmak zaten mümkün değil!

Konuyla ilgilenilmesini ve ürünün en kısa süre içerisinde tarafıma gönderilmesini rica ediyorum.

Sedat 102 Okunma

Cevaplar

  • Sedat28 Ekim 2015

    23 Eylül tarihinde vermiş olduğum siparişimi tedarikçileri 7 iş günü içinde kargolaması gerekirken 8 Ekim tarihinde kargoya teslim etti. Teslim edilen kargo firması olan Metro kargo adresime teslimat yapamayacağını ve ürünü şubeden teslim almam gerektiğini söyledi bende durumu Evidea.com müşteri hizmetlerine ilettim ilgileneceklerini söylediler ama ilgilenmediler, tedarikçileri ile görüştüm oda ilgileneceğini söyledi ama ilgilenmedi daha sonra kargo ürünü geri gönderdi ve ücret iadem yapıldı. Yalnız siparişimde kullandığım 25 TL'değerinde ki hediye çekini alt limitsiz olarak hesabıma tanımlayacaklarını söylemelerine rağmen hâlâ tanımlamadılar. Siteden yazdım ama kaç gün oldu cevap yok.

  • Sedat10 Ekim 2015

    Ürün Metro Kargo'ya 8 Ekim tarihinde teslim edilmiş normal şartlarda çoktan tarafıma teslim edilmesi gerekiyordu ama 10 Ekim oldu hâlâ teslim edilmedi iki gündür Metro Kargo müşteri hizmetlerine ve şubeye ulaşamıyorum, muhatap olacak bir kimse yok böyle kargo şirketlerini nereden buluyorsunuz bilmiyorum. Metro Kargo adında bir kargo şirketi olduğunu da ilk kez duydum, gördüm edindiğim bilgilere göre teslimat süreleri bir ayı buluyormuş. Eğer siparişim önümüzde ki hafta içi de teslim edilmez ise iptal edeceğim, bilginize.

  • Evidea.com Temsilcisi09 Ekim 2015

    Müşterimize 9.10.2015 tarihinde kayıtlı e-posta adresinizden geri dönüş yapılarak gönderim süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır. Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön