01 Haziran 2015

Evidea.com Ödeme Şeklinin Farklı Yansıtılması

İnternet sayfanızda ilk reklamınız olan bonusa 5 taksit seçeneğiniz var. Tamamen yanıltıcı. Yapmış olduğum harcama tutarını bonusa 5 taksit seçtim. Fakat firmanız 2 taksit ödemeli yansıttı. Bu durum benim hatam değil. Beni sürekli bankaya yönlendirip zaman kaybettirdiniz. Kart bilgilerimizi güvenip verdik. Siz kaç taksit girerseniz banka onu yansıtır eksteme. Banka Evide'a da +3 taksit diye bir kampanyamız yok. Firma kaç taksit seçerse ekstrenize o tutar yansır firmanın düzeltmesi gerekir denildi.

Evidea.com bu durumu düzeltmedi. Ödene seçeneklerini kime nasıl güvenip yapacağız anlamadım. Seçenekleri koydunuz bizde müşteri olarak seçtik. Alışverişimdem son derece pişmanım. Düzeltme yapılmadı.

Didem 432 Okunma

Cevaplar

  • Evidea.com Temsilcisi04 Haziran 2015

    Müşterimize 01.06.2015 tarihinde kayıtlı telefon numarasından geri dönüş yapılarak taksitlendirme süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır. Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön