10 Ağustos 2016

Evidea.com Müşteri İşte Böyle Oyalanır!

22.07 tarihinde Philips ütü satın aldım. Tahmini kargo tarihi 27.07 olarak bildirildi. 29.07'de aradım. 2 gün sonra aradılar; bu hafta içinde ürünün mutlaka elimde olacağını söylediler. 05.08 günü onların bahsettiği tarihinin son günüydü. Yine bir şey demedim. 08.08 sabahı aradım, kayıt oluşturalım, 2 güne döneriz dediler. Bu sabah 10.08 sabahı itibariyle aradılar, ürünün temin edilemediğini ve bana 2 tane ürün önereceklerini söylediler.

Alt model bir ürün söylediler. "Ben 3 hafta beklemişim bana aynı fiyata muadil ya da daha üst bir modelini önermeniz gerekmez mi? " dedim. Telefonu kapattıktan sonra kontrol ettim, benim aldığım ama tedarik edilemiyor denilen ürün sitede duruyor, benim aldığım fiyattan 110 lira fazla fiyat koymuşlar. Muhtemelen zarar etmemek için beni 3 hafta oyaladılar. Çok ayıp. Aynı fiyata bu ürünü yollamayıp alt model bir ürünü satmaya çalıştılar.

Seyfullah 592 Okunma

Cevaplar

  • Seyfullah'ın Teşekkür Mesajı15 Ağustos 2016

    Öztürk Bey konuyla yakından ilgilendi ancak iade süreci bir hafta kadar uzun bir sürede ve birkaç mail ve telefonla çözüldü. Daha hızlı bir Evidea.com.com dileğiyle.

  • Evidea.com Temsilcisi10 Ağustos 2016

    Müşterimize 10.08.2016 tarihinde kayıtlı telefon numarasından geri dönüş yapılarak ürün fiyat süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır. Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön