29 Kasım 2013

Evidea.com Mükerrer Çekim Yaptı!

Evidea.com'dan yaptığım alışverişte kredi kartımdan iki kere çekim gerçekleştirildi. Mailden başka iletişim sağlanamayan firmaya, mükerrer çekimin iadesi için gönderdiğim maile cevap olarak dekont talep ettiler. Sadece kurum ödemelerinde dekont verildiği için banka tarafından mükerrer çekimin açık ve net göründüğü ekstreyi ve çekimlerin referans numaralarını talep ettim.

Bankadan gelen bilgileri olduğu gibi firmaya mail olarak gönderdim. Otomatik gönderilen ''talebiniz işleme alındı'' mailinden başka mail göndermeyen firmaya aynı mail üzerinden 3 mail daha gönderdim. Fakat hala geri dönüş yapmadılar. Bir daha kesinlikle bu siteden alışveriş yapmayacağım.

Mustafa 196 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa02 Aralık 2013

    Mükerrer çekimin iadesi hala gerçekleştirilmedi.

  • Evidea.com Temsilcisi29 Kasım 2013

    Müşterimize 29.11.2013 tarihinde kayıtlı telefonundan geri dönüş yapılarak mükerrer çekimle ilgili bilgilendirme sağlanmış olup ücret iadesi açılmıştır. Bize her konuda 0850 532 22 22 numaralı telefondan veya [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea.com – Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön