03 Aralık 2014

Evidea.com Kutudan Faturalar, Montaj Şeması ve Garanti Belgeleri Çıkmadı

90908114 numaralı siparişimin kargo paketinden fatura, montaj şeması (hatta metal montaj bağlantı elemanları da dahil) ve garanti belgeleri çıkmadı. Çağrı merkezine zar zor ulaşabildim fakat ne belgeler ne de eksik olan montaj aksamları konusunda gereğini yapan olmadı... Başka bir siparişimin iptali için iki gündür uğraşıyorum şimdi. Bu iki siparişi de aynı günlerde vermiştim.

İptali gerçekleştirmemek için saçma sapan mazeretler ileri sürülüyor. 2 gündür çağrı merkezinden toplam 4 kişi (isim isim sayabilirim) basit bir iptal işlemini gerçekleştiremedi. Oysaki ben buradan kendi ara yüzümden tüm operasyonel aşamaları yerine getirmeme rağmen. Evidea.com' dan alışveriş.

Özlem 792 Okunma

Cevaplar

  • Özlem05 Aralık 2014

    10 üzerinden 0 ....ilk ve son alışverişim Evidea.com üzerinden...

  • Evidea.com Temsilcisi03 Aralık 2014

    Müşterimize 03.12.2014 tarihinde kayıtlı e-posta adresinden geri dönüş yapılarak iptal süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır. Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön