11 Eylül 2015

Evidea.com Hasarlı Ürün Gönderimi ve Yetersiz Müşteri Hizmetleri!

Evidea.com'dan verdiğim gardırop siparişi hasarlı geldi. Üstelik ağır bir ürün ve kargo getirirken bile kapı önü teslimi yapmazken ben bu ürünün iadesini nasıl yapacağım. Bu kadar ağır bir ürünü kargo şirketine dek mi götüreceğim! Bunları müşteri hizmetlerine sormam lazım ama o kadar yetersizler ki, çağrı merkezi yoğunluk var deyip mail atmaya yönlendiriyor ve maillere cevap yazmaları ise birkaç günü buluyor. Bu, bu firmayla yaşadığım 2.sorun. Yeterli ve kaliteli hizmet verilemeyecekse neden bu işi yapıyorlar?

Didem 431 Okunma

Cevaplar

 • Didem'in Teşekkür Mesajı19 Aralık 2015

  Yaşattıkları hayal kırıklığından sonra Evidea.com dan alışverişi kesmiş olsam da, bayramda özür kartı ve çikolata göndermeleri nazik bir davranıştı gerçekten, bunun için teşekkürler. Şikayet Var'a ise kocaman teşekkürler problemlerimizin çözüm sürecinin hızlanmasına katkılarından dolayı.

 • Didem17 Eylül 2015

  Evidea.com dan 5kez alışveriş yaptım ve 4ünde problem yaşadım. Ürünler gönderilirken titizlikle paketlenmiyor ve çoğunlukla hasarlı geliyor. İade etmekse, hasarlı ürünü kullanmaktan daha kötü çünkü ilgilenmiyorlar, geri dönüş yapılmıyor, müşteriye cevap verilmiyor. Bunun sebebini de yeni bir firma oldukları, şimdilik yeterli kadroya sahip olmadıkları olarak gösteriyorlar. İyi de bu müşterinin suçu mu? Bu anlayışla devam edilirse hangi müşteri profiline hizmet etmeyi planlıyorlar merak ediyorum. Bir türlü geri almadıkları devasa boyulardaki hasarlı ürünler koridorumu kaplıyor. Evidea.com 'nın işine ciddiyetle yaklaşmasını ve sorun çözmesini bekliyorum.

 • Didem16 Eylül 2015

  Evidea.com hala sorunumu çözmedi. Üstelik sitelerinden sipariş ettiğim her ürünle birlikte sorunlarım büyüyor. Müşteri hizmetleri kesinlikle yanıt vermiyor. Hasarlı ürünü söz verdikleri süre içinde geri almadılar, muhatap da bulamıyorum. Sorulara ve maillere de geri dönmüyorlar.

 • Evidea.com Temsilcisi11 Eylül 2015

  Müşterimize 11.09.2015 tarihinde kayıtlı telefon numarasından geri dönüş yapılarak iade süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır. Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla , Evidea-Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön