28 Ağustos 2015

Evidea.com Gecikmeli Teslimat Hakkında!

17 Ağustos'ta sipariş ettiğim ürün 28 Ağustos oldu hala elime ulaşmadı. En fazla 5 iş günü deniliyordu. Anlaşmalı olduğu kargo firmasını takip etmiyorlar mı? Acaba. Müşterilerini mağdur ediyorlar. Arıyoruz biz ilgileneceğiz deniliyor kargo yok bilgilendirme yok. Bir 10 gün daha beklerim herhalde ürünümüzü. Bu kadar gecikmesinden dolayı sağda solda ürün hasarda almıştır muhakkak.

Murat 151 Okunma

Cevaplar

  • Evidea.com Temsilcisi31 Ağustos 2015

    Müşterimize 31.08.2015 tarihinde kayıtlı telefon numarasından geri dönüş yapılarak gönderim süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır. Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri

  • Murat29 Ağustos 2015

    Ne kadar sorumsuz bir firma olduğu buradan anlaşılıyor. Daha mesajıma bile cevap vermeye tenezzül etmemişler. Müşteri hizmetlerini arıyoruz. Lakayt bir tavırla kargonuzu takip etmelisiniz. Ben taki ediyorum. Sizin anlaştığınız firma beni mağdur ediyor diyorum. Bana telefon numarası veriyor. Tekrar bu numarayı arayabilirsiniz diye. Ben zaten işimi halledemiyorum kargo firması ile. Ben mi istedim bu firma ile gönderin. Sizin takip edip bu mağduriyetimi gidermek için en azından çaba sarf etmeniz gerekmez mi? Size göre hava hoş ben ürünü kargoya verdim para mı aldım gerisini müşteri halledecek.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön