10 Eylül 2013

Evidea.com Geciken Teslimat!

Evidea.com'dan yaptığım alışveriş halen teslim edilmediği gibi tedarik aşamasında görünmektedir. İptal işlemi için mail vasıtası ile iletişime geçmeme rağmen tarafıma hiç bir dönüş yapılmamıştır.


Müşteri hizmetleri olarak sitede yer alan telefonlara da kimse cevap vermemektedir. Yetkili ya da ilgili birini bulmak, sorulara cevap almak imkansız gibi.

Gökçe 75 Okunma

Cevaplar

  • Evidea.com Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimize 12.09.2013 tarihinde kayıtlı telefonundan geri dönüş yapılarak siparişlerini teslim aldığı teyit edilmiştir. Bize her konuda 0850 532 22 22 numaralı telefondan veya [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea.com – Müşteri Hizmetleri

  • Gökçe11 Eylül 2013

    Şikayetimden sonra, ipatl etmek istediğim halde iki ürünü tarafıma kargolamışlar. Ancak bu kez de ürünlerin biri eksik. Sitelerinde ve bana gönderdikleri faturada ise bu eksik ürün sanki gönderilmiş gibi göstermişler. Kargoyu ürünlerden birinin eksik olduğunu belirterek teslim aldım. Ürünü göndermedikleri halde nasıl faturalandırdıkalrını sormak için aradım. Her zaman ki gibi müşteri hizmetleri hiç bir şekilde cevap vermiyor. Bu site ile iletişime geçebilmenin tek yolu maalesef tüketici hakem heyetine başvurmak.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön