05 Aralık 2013

Evidea.com Farklı Ürün Gönderdi!

Bugün geri kalan 2 tabloyu gönderdiler. Gelen tablolardan 1 i farklı.3 tablonun 3'ünü de aynı istemiştim 2 si istediğim gibi 1 i alakasız. Farklı tablonun istediğim tabloyla değiştirilmesini istiyorum. 3 tablo için 30 tane mail çektim gerçekten sıkıldım artık. Parayı almayı biliyorlar ama ürünü göndermeyi bilmiyorlar. Bu nasıl kurumsallık Evidea.com?

Ebru 88 Okunma

Cevaplar

  • Ebru08 Aralık 2013

    süreci o kadar uzatıp,uğraştırdılar ki...hala son tablo elime geçmedi.Yanlış gönderilen tabloyu geri nasıl göndereceğimi bile 1 haftada bildirdiler oda 2 kez arayıp 3-4 kez mail çektikten sonra...bu kadar uğraştıktan sonra memnuniyet kalmıyor.

  • Evidea.com Temsilcisi07 Aralık 2013

    Müşterimize 07.12.2013 tarihinde kayıtlı telefonundan geri dönüş yapılarak ürün değişim süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır. Bize her konuda 0850 532 22 22 numaralı telefondan veya [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea.com – Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön