06 Şubat 2014

Evidea.com EKsik Ürün Gönderdi!

Ya ben inset baza seti almıştım iki ay oldu neredeyse, bazam geldi ama başlığım gelmemişti sizinle irtibata geçtim gönderdiler ama o hafta telefonunum hattan dolayı kapalı olduğu için Aras Kargo tekrar sizlere göndermişti. Bununla ilgili tarafınıza defalarca yazdım ve aradım ama ne hikmetse de her defasında da kayıt oluşturuyoruz size en kısa zamanda döneceğiz diyorsunuz ama tarafıma 1 aydır dönüş yapmadınız.


Sizden ricam bana tedarikçi firmanın telefonunu verin lütfen. Siz bir şey yapamıyorsanız ben irtibata geçeceğim tedarikçi firmayla. Yoksa aldığım bazayı ve Kenyap 5 kapılı dolabımı tarafınıza iade edeceğim ve ayrıca tüketici mahkemesine hakkınızda dava açacağım.

Sercan 170 Okunma

Cevaplar

  • Sercan'ın Teşekkür Mesajı10 Şubat 2014

    TEŞEKKUR EDERİM İŞİM HAL OLDU 2 AY SONRA

  • Sercan07 Şubat 2014

    LÜTFEN BENİ BUGUN TEKRAR ARAYIN NEDEN GELMEDİĞİ HAKKINDA BİLGİLENDİRİN

  • Evidea.com Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimize 06.02.2014 tarihinde kayıtlı telefonundan geri dönüş yapılmış ancak ulaşılamamıştır. Müşterimizin mail adresine konuyla ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Bize her konuda 0850 532 22 22 numaralı telefondan veya http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön