28 Temmuz 2017

Evidea.com Eksik Dolap Parçası!

Stüdyo daire olan evimin her yeri gardırop parçalarıyla doldu! Neden, çünkü Evidea.com'dan alınan bir bu ürünün, koca dolabın büyük parçası eksik. Dolap haliyle kurulamıyor, kıyafetler her yerde, evime girmek bile istemiyorum temizlik yapılmıyor sizin yüzünüzden. 6. gün bugün ve 5 kere aradım sizi. Rica ettim lütfen acil gönderin, tedarikçi firmadan rica edin diye, kimse beni kaile alıp da kıpırdatmadı elini! Sizden kaynaklanan sorunla ben uğraşıyorum, bari bir hata yaptık telafi edilim diye bir gayrette asla yok. Müşteri hizmetleri çalışanlarınızın bazıları Türkçe'yi zor konuşur halde, nerede olduklarından bir haberler. Hatalı olan siz, yalvarıp, lütfen rica ediyorum gönderin diyen yine ben. Pazartesi 7. iş günü, 6 günde gönderilmeyen ürün bakalım bir günde hazırlanıp nasıl gönderilecek?Bu tecrübeyi daha önce de yaşamıştım.

Tolga 769 Okunma

Cevaplar

  • Tolga02 Ağustos 2017

    10 gündür gardırop parçası bekliyorum. Kimsenin ilgilendigi yok. Hem suçlular hem güçlüler. Kayıt oluşturmaktan bıktım. Mağduriyeti rica ile dile getirmeme rağmen, çözüm amaçlı yapılan bir eylem yok. Konuyla ilgili bir telefon açıp bilgilendirmekten birhaberler. Her gün aradım, aciliyetimi ilettim, evin her yeri dolap parçasıyla yaşıyorum şu an. Bu durum gerçekten kabul edilemez. İdari yollara basvurmaktan başka bir cozumum kalmadı. Çözüm ureten birileri yok ve benim elim kolumu da bağladılar. Bu kadarı cidden fazla!

  • Evidea.com Temsilcisi01 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz , Talebinizi inceleyerek , kısa süre içerisinde üyeliğinizde yer alan e-posta adresinize bilgilendirme yapacağız. Soru ve Önerileriniz için web sitemizde yer alan "Yardım" sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla Evidea.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön