01 Aralık 2017

Evidea.com Bir Garip Meçhul Eksik Parça

Aldığım ürün 46 gün gibi uzun bir sürede geldiği gibi bir de eksik parça ile geldi. Eksik parça için WhatsApp dan oluşturduğum fotoğraflı parça tedariği isteğime 1 ay olmasına rağmen hala bir cevap vermediler hala elime ulaşan bir parça yok. Müşteri hizmetleri hiçbir şey yapmıyor.

Samet 1.279 Okunma

Cevaplar

  • Samet13 Aralık 2017

    Daha önce aldığım ürün zaten uzun bir sürede gelmesine rağmen eksik parça ile gönderilmişti. Daha sonra parça talep isteğime çok geç cevap verildiği gibi parçanın kargo süresi de çok uzun sürdü. Ürün gelmediği halde kargo şirketinde ürün teslim edildi yazdı. Kargo şirketini aradığımda ürünün Evidea tarafından geri çekildiğini öğrendim. Sadece insanları kandırmak ve onlarla alay etmek olan bu kurumla kimsenin işi olmasın alışveriş yapmayın lütfen.

  • Evidea.com Temsilcisi03 Aralık 2017

    Değerli Müşterimiz , Talebinizi inceleyerek , kısa süre içerisinde üyeliğinizde yer alan e-posta adresinize bilgilendirme yapacağız. Soru ve Önerileriniz için web sitemizde yer alan "Yardım" sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla Evidea.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön