Evidea.com Ürünün Geç Gönderilmesi.

Ercan S. |

Ürün satın alalı 15 gün oldu hala kargoya verecekler de gelecek bana. Firmanın müşteri hizmetlerini bir çok kez aradım fakat bir tana düzgün ilgilenen muhatap birini bulamadım. Verdikleri cevap ürünün son gönderim tarihine henüz 5 gün daha var. Bir çok siteden alışveriş yapıyorum bu kadar geç gönderen bu kadar ilgisiz bir site satış alanı görmedim. Ürünü iptal etmek için arıyorum 20 dk. geçiyor bir türlü müşteri hizmetlerinde bana sıra gelip konuşma yapamıyoruz.

Etiketler :

Geç Teslimat Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ercan S.
  13 Ekim
  21:53

  13.10.2016 olmuş ürün hala gönderilmemiş, e posta hiç atılmamıştır. Sözde kaliteli iş yapılmış gibi görünmekte fakat içi boş. Ne ürün var ne arayan soran. Bu kadar lanet bir çalışma görmedim.

 • Ercan S.
  09 Ekim
  22:14

  13.09.2016 tarihinde verdiğim ürün siparişini 25 gün geçmesine rağmen henüz gönderimi yapılmadı ne zaman müşteri hizmetlerini arasam Bugün yola çıkıyor deniliyor fakat hiçbir işlem gerçekleşmiyor. 5 gün önce yine bu siteye yazdım fakat ilgilenen olmadı

 • Ercan S.
  04 Ekim
  12:16

  Bundan 6 gün önce de şikayetimi yazmıştım. 12.09.2016 tarihinde alışveriş yaptım fakat gönderi hala yapılmadı. Buraya şikayet yazdıktan sonra bir müşteri temsilcisi arsayıp konuyla ilgileneceğinı söyledi geri dönut vermedi. 6 gün önceki şikayetime yanıt olarak mail atıldığı yazıyor fakat hiçbir mail atılmadı. Bu kadar sorumsuz bir firma görmedim ben

 • 27 Eylül
  10:55

  Müşterimize 26.09.2016 tarihinde kayıtlı e-posta adresinden geri dönüş yapılarak gönderim süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır.
  Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz.
  Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır.
  Saygılarımızla,

  Evidea– Müşteri Hizmetleri